RECENZE: Gabriella Salvete,Essence,Max Factor & RIMMEL laky na nehty

28. august 2014 at 18:31 | Tereza |  Recenze
Určitě si již mnohokrát narazila na laky na nehty, které nic nevydržely, jeden den sis je nalakovala a druhý den si mohla znovu. Což je vcelku nepříjemné, protože to by pak člověk nedělal nic jiného než, že by si lakoval nehty, a proto se zaměřme především na to, aby lak opravdu vydržel na nehtech, pokud možno co nejdéle. Magazín-2K ti přináší super tipy na laky na nehty.

ENAMEL with hardener Gabriella Salvete

Začněme asi od toho nejméně povedeného. Jedná se o lak na nehty značky Gabriella Salvete, tento lak obsahuje jakýsi zpevňovač. V síti drogérií ho seženeš zhruba za padesát korun a jeho obsah je 11 ml. Gabriella Salvete nemá celkově širokou škálu odstínů laků, ale někdy je méně více.
Ovšem, co se dá považovat za zásadní problém je kvalita tohoto laku. Na nehtech opravdu vydrží jen krátce. Rychle se sloupe, otluče, a to i když naneseš více jak jednu vrstvu. Takže pokud chceš mít své nehtíky krásné déle jak jeden den, tak tento lak určitě ne. Paradoxně je lak velmi sytý a aby neprosvítal, stačí vrstva jedna.Essence colour and go


Laky na nehty od značky Essence patří do cenové kategorie těch levnějších. Toto 5 ml balení seženeš v drogériích do třiceti korun. Škála barev je nepřeberná, opravdu je z čeho si vybírat a to především v letním období, jelikož v tomto množství najdeš hodně pastelových, veselých a výrazných barviček.
Je nutné podotknout, že tento lak se velmi dobře nanáší, štěteček je úzký, tak máš možnost se dostat tam, kam opravdu potřebuješ. Po nanesení trvá delší dobu než lak skutečně zaschne. V porovnání s lakem od Gabrielly Salvete rozhodně vydrží déle. Je odolnější proti okolním vlivům jako je máčení nehtů ve vodě nebo na odřeniny. Avšak nevydrží déle jak tři dny opravdu bez poškození. Opět velmi dobře kryje a neprosvítá ani když máš nanesenou pouze jednu vrstvu.

Max Factor nailfinity


Lak na nehty od značky Max Factor už rozhodně nepatří do kategorie těch levnějších laků. V drogériích máš možnost zakoupit lahvičku o objemu 5 ml, která vyjde zhruba na osmdesát korun. Lak má velice úzký štěteček a skvělou konzistenci, takže se perfektně nanáší a skvěle, opravdu skvěle kryje. Celkově tento lak hodnotím jako velmi kvalitní. Poměr cena a kvalita opravdu sedí.

RIMMEL London 60 seconds


A to nejlepší na závěr lak na nehty značky RIMMEL London a edice laků 60 seconds. Doporučuji si tyto laky vyhlédnout v síti prodejen Rossmann, kde mají pravidelné akční nabídky, máš potom možnost tyto laky koupit zhruba za pětatřicet korun oproti stálé ceně, která je padesát korun za jedno 8 ml balení.
Opět u této značky narazíš na velmi širokou škálu barev. Ač štěteček tohoto laku není nijak úzký, tak se s ním velice dobře manipuluje. Reklama slibuje, že ti lak zaschne do 60 sekund, u nanášení jsem neměla stopky, ale schnutí je opravdu rychlé, jestliže mluvíme o středně silné nanesené vrstvě. Co se týče krytí vidím jediné mínus, aby byla barva opravdu sytá a výrazná, jsou zapotřebí alespoň dvě středně tenké vrstvy, ale díky rychlému schnutí to není až taková otrava.
A to nejlepší je, že lak vydrží opravdu dlouho. Poměr výkon cena je zde opravdu příjemný, jelikož za pár korun vykouzlí až šestidenní krásně upravené nehty.
Máš i ty zkušenosti s některým z těchto laků? Určitě se s námi poděl. Není totiž nad to mít krásné a upravené nehty a jako příjemný bonus i stylové.

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
© Tereza / fixovka.blog / 2013-2014
New Yorker

|Při přistihnutí kopírování či přivlastňování mých textů či fotek budeš náhlášen adminovi blog.cz |