RECENZE: 2x výrobky Yves Rocher

28. august 2014 at 18:38 | Tereza |  Recenze
A tím je peeling na obličej z řady Sébo Vegetal, která obsahuje výtažky ze šišáku bajkalského, který by měl napomáhat zmatňování pleti. Řada je také určena pro smíšenou až mastnou pleť, což jsem já osobně v celku uvítala. Uvítala jsem také to, že mi poslali zrovna peeling. Nejsem totiž zrovna člověk, který by tyhle věci nějak extra používal. Jenže teď jsem musela, v rámci testování a tak jsem našla způsob jak to neflákat. A to takový, že jsem peeling umístila na poličku ve sprchovém koutě, takže zapomenout nemůžu. Navíc si tak skvěle krátím čas, když mi působí maska na vlasy.

Nejdříve ty omáčky kolem. Obal peelingu je klasická tuba a celá řada Sébo Vegetal je laděna do světle zelené barvy. Na tom se prostě nedá nic zkazit! Vůně je prototypem svěžesti, což je vlastně taky důvod proč ho ráda používám. Peeling je bílý s malými černými částečkami, kterých bych možná ocenila trochu více. I tohle množství ale skvěle udělá svou práci a pleť je poté opravdu vyčištěná. O tom jak peeling používat, snad nemusím šířit. Při používání 2x - 3x do týdne jsem dokonce zpozorovala, že pleť se mi celkově mastí mnohem méně. Takže světe div se, i při pravidelném používání to určitý účinek má! A můj výsledný dojem je opravdová spokojenost! Za ten půl rok, co ho domá mám, zbývá ještě čtvrt tuby a slouží skvěle. A cena taky není astronomická, za 75ml zhruba 240 Kč, což by se mohlo zdát hodně, ale opět připomínám, že já ho mám už půl roku a ještě není všem dnům konec.
Peeling najdete v prodejnách Yves Rocher a samozřejmě na e-shopu.

Projasňujicí opravná tužka Couleurs NatureA teď něco k dokorativce. Opět nám napoví název, že půjde o jakýsi korektor. I když to není úplně ten název který bych téhle tužce vybrala a myslím že ani společnost Yves Rocher, proto pouze "opravná tužka". Pokud totiž hledáte korektor, který vám má zakrýt nedostatky, pupínky, tmavší flíčky a podobně, koukněte se jinam. Pokud naopak hledáte něco, co vám pomůže s kruhy pod očima, našedlým tónem v oblastí očí, nebo - jako mě - s malýma žilkama v oblasti nosu, hledáte správně. To totiž tahle tužka zvládá dokonale. V nabídce jsou tři odstíny, světlý s růžovým podtónem 01 Rose, světlý s béžovým podtónem 02 Beige a tmavší, víc do hněda 03 Doré. Mně byl zaslán odstín číslo 02, což je pro mě ta nejlepší volba. Pro ukázku jsem vám vyfotila rozdíl mezi prvním a druhým odstínem, přičemž ten první pochází z tužkového korektoru taktéž od Yves Rocher, ale nejspíš byl nahrazen tímto.Co bych této opravné tužce kromě funkčnosti pochválila, je samozřejmě obal. Zlatá barva působí luxusním dojmem, stejně tak štěteček plní svou úlohu, kdy jednoduše máznete trochu korektoru pod oko, zaťupkáte prstem a můžete vyrazit! Cena je bohužel i na můj vkus trochu vyšší, přece jen 315Kč za 1,5 ml výrobku je trochu moc, což by mě možná od další koupě odradilo.Opravnou tužku naleznete taktéž v obchodech Yves Rocher a na e-shopu.


No a já musím říct, že jsem s touhle nadílkou opravdu spokojená, jelikož obě věci plně využívám.

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
© Tereza / fixovka.blog / 2013-2014
New Yorker

|Při přistihnutí kopírování či přivlastňování mých textů či fotek budeš náhlášen adminovi blog.cz |