Blíží se mi druhá dovolená // prosím trochu aktivity

13. august 2014 at 14:25 | Tereza |  Deníček
Ahojte zase po sto letech! Konečně jsem si našla čas na blog a napsala nějaký článek... Já vím, jsem strašná. :D Ale taky nemám tolik času, abych mohla dělat pět věcí najednou. Jestli někdo z vás četl předchozí článek {pochybuju}, už tam jsem psala, že se chystám ještě na druhou dovolenou. Jedu tam ještě s jednou rodinou, takže vlastně jedeme dvě rodiny. Původně se mělo jet do Chorvatska do Umagu, bohužel nám nějak nevychází počasí a dospělí se začali bavit o dovolené v termálech v Maďarsku. Znamenalo by to tedy, že nepojedeme do Chorvatska, ale do Maďarska. Mně to nepříjde jako špatný nápad, protože v těch termálech jsou údajně i tobogány a hlavně teplá voda a já tyhle věci naprosto zbožňuju.
[navíc, holka kterou nesnáším miluje Maďarsko, ale nikdy nebyla mimo Česko, takže bych jí vytřela zrak :D]
I tak se tě dovolené nemůžu dočkat a dovolená se blíží rychle. Jedeme už teď v pátek, tedy vlastně v sobotu ve 3 hodiny ráno. :D Nejvíc se netěším na tu cestu. Ještě se teda přesně neví, jestli zvolíme to Chorvatsko, nebo Maďarsko, ale doufám, že bude ještě nějaká schůze, kde se s tou rodinou dohodneme.
Pokud ta dovolená výjde, dám sem na blogu hiatus, vůbec totiž netuším, jestli budeme na apartmánu s wifi a jestli budu vůbec moci něco psát. Pokud by byla wifi, je možné, že se tady nějaký ten přednastavený článeček objeví, protože notebook si asi beru.
Taky by mi udělalo velkou radost, kdyby se zase zvýšilo počet návštěvníků, chápu sice, že jsem tady dlouho nebyla aktivní, ale prostě mi ta návštěvnost schází a příjdu si s tímto blogem úplně zbytečná.
Tak se zatím mějte, ještě sem napíšu nějaký kratší článek..
Vaše
Tereza
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
© Tereza / fixovka.blog / 2013-2014
New Yorker

|Při přistihnutí kopírování či přivlastňování mých textů či fotek budeš náhlášen adminovi blog.cz |