Vyzkoušely jste! Nivea zklidňující čisticí micelární vodu 3v1

26. july 2014 at 14:11 | Tereza |  Pleť

Vaše pleť dostává přes den zabrat - prach, smog, volné radikály i sluneční záření ji znečišťují a vyčerpávají. Proto byste měla každý den dvakrát pečlivě, ale velmi jemně do hloubky čistit pokožku vašeho obličeje. Večer byste ji měla zbavit nečistot, odumřelých kožních buněk a všech zbytků make-upu. Ráno ji pak potřebujete osvěžit a odstranit látky a mastnotu, které přes noc vyplavily mazové žlázy.

Jak tedy pleť čistit?
Existuje tolik výrobků a mnoho způsobů, ale který je nejúčinnější a zároveň nejšetrnější? Ideálním pomocníkem je Zklidňující čisticí micelární voda 3 v 1 NIVEA. V jediném produktu najdete sílu, která dokáže vaši pleť spolehlivě, avšak jemně odlíčit, vyčistit i hydratovat, nezanechá mastný film ani nedráždí. Účinky Zklidňující čisticí micelární vody 3 v 1 NIVEA otestovala stovka vybraných čtenářek Cosma. A s jakým výsledkem? Podívejte se, jak byly testující spokojené!


ZKUŠENOSTI TESTUJÍCÍCH
"Micelární voda od NIVEA je výborná, určitě ji doporučím mým kamarádkám".
"Neštípala mě v očích a velice dobře mi obličej a oči vyčistila. Byla to rychlá spolupráce, za minutku jsem byla odlíčená a mohla si jít lehnout."
"Je super. Nemusím používat milion kosmetických přípravků, stačí jeden."
"Voda je skvělá. Hodně jsem ji používala po posilovně a musím říct, že jsem nadšená."
87 % shledalo odlíčení NIVEA micelární vodou lepší než jinými prostředky
71 % zcela potvrzuje, že jim NIVEA micelární voda nevysušuje pleť
69 % rozhodně souhlasí s tím, že NIVEA micelární voda nedráždí jejich pleť ani oči
49 % testujícím stačila k vyčištění pleti jediná minuta
CO JE MICELÁRNÍ VODA?
Micelární voda je skvělý prostředek na čištění a odlíčení všech typů pleti, zejména pleti citlivé. Je to mimořádně šetrná, a přitom vysoce účinná čisticí voda, která využívá technologie micel. Micely si představte jako mikroskopické "korálky", mikromolekuly rozptýlené ve vodním roztoku, které fungují jako magnet: po nanesení odličovacím tamponem obklopí všechny nečistoty, navážou je na sebe a uzavřou je ve svém středu, takže je lze z pleti snadno odstranit. Přitom není nutné na tamponek tlačit nebo pleť tamponkem nešetrně třít. Micelární voda současně pleť hydratuje a osvěžuje, po jejím použití tedy nemusíte používat pleťovou vodu ani pleť oplachovat.


vaše
Tereza
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
© Tereza / fixovka.blog / 2013-2014
New Yorker

|Při přistihnutí kopírování či přivlastňování mých textů či fotek budeš náhlášen adminovi blog.cz |