RECENZE: 3x ĽORÉAL - zaměřeno na linky

27. december 2013 at 13:13 | Tesie |  Recenze
Už několik dní testuji 3 různé druhy linek od Loreal a musím říct, že ze všech třech jsem absolutně nadšená, a proto vám o těchto zázracích chci napsat a možná vás trochu motivovat ke koupi alespoň jednoho produktu, protože co Loreal vytvořil, je absolutní pecka!
Co si budeme vykládat, Loreal patří mezi ty nejlepší drogérkové značky a tak jsem pozitivní výsledky i očekávala. Vlastně jsem se u této značky setkala pouze s jedním produktek, který mě tolik neoslovil a to byly stíny, o kterých je zmínka zde.

Ale teď k linkám - jestli jste stálí návštěvníci mého blogu, určitě jste si už všimli, že v linkách mám opravdu velkou zálibu. Ať už v klasických, nebo v různých kreativních formách. Linka je můj "go to" denní look a bez ní se cítím takřka nenalíčená. Já a linky patříme k sobě. Doposud jsem si "rochnila" v kvalitě gelovek od Essence, které jsou naprosto bombové, ale přišla konkurence.Jako první vám chci představit SUPER LINER BLACKBUSTER linku ve fixu. Musím se přiznat, že je to moje teprve druhá zkušenost s linkou ve fixu. Po první zkušenosti jsem fix zavrhla, ale teď jsem ráda, že jsem tento zkusila.

Fixa se chlubí přívlastkem "longwear", s čím musím souhlasit. Linka opravdu na oku drží krásně celý den, neobtiskuje se a nerozmazává.
Upřímně říkám, že jsem měla veliký strach z pigmentace a modlila jsem se, ať z fixu nakonec nevyleze jakási šedivá barva. Naštěstí ne, fixa je perfektně černá.Velikosti hrotu se určitě nebojte, protože se s ní dá vytvořit nádherně tenoučká linka, ale i opravdu tlustá stopa. Linku v akci jste mohli vidět v tomto článku.
Ale přeci jen jsem našla jeden zápor - po kontaktu s vodou, či slzami se linka začne docela solidním způsobem rozpíjet. Takže pozor, majitelkám citlivých očí bych to nedoporučovala. Já nosím čočky a tím pádem mám i očka citlivější a už se mi bohužel stalo, že se linka u vnitřního koutku rozpila. Nemyslím si, že je to velké mínus, protože jak často vám tečou slzy z oka? No, mně tedy vyjmečně.

A jaká je aplikace? Nikdy nebylo nanášení linky rychlejší a jednodušší, to mi tedy věřte. Linku máte do minutky hotovou. Prostě bomba, nic tak jednoduchého jsem ještě nezkusila.

Cena kolem 200 Kč. Na online shopech samozřejmě levněji.Gelovky patřily vždy mezi mé oblíbence a mezi mé stálice patřily vždy linky Essence. Už na začátku říkám, že Essence jsou opravdu lepší, než tyhle, protože je mezi nimi malý rozdíl. O tom ale až za chvíli.

Výrobci uvedli, že linka má vydržet 24 hodin, je voděodolná a po nanesení ihned zasychá. 24 hodin proč ne. Já sice nikdy tak dlouho nalíčená nebyla, ale myslím, že s tím mohu s klidným svědomím souhlasit, protože linka se za celý den nehne, zůstává stále velmi sytě černá, neobtiskává se a ani nerozmazává. Jestli je voděodolná - ano, i ne. Nerozpíjí se s kontaktem se slzami, takže ano, ale na druhou stranu se opravdu velice snadno odlíčí odličovákem, který není určen na voděodolné líčení, takže tady zas ne. Řekla bych, tak na půl a jak při čem. Do bazénu bych se s ní bála. A tady bych právě chtěla srovnat tyto gelovky s gelovkami Essence - Essence jsou opravdu luxusně voděodolné a proto je preferuji, jinak je to ve výsledku to samé. A třetí tvrzení, že linka po nanesení zasychá, je pravdivé.Konzistence linek je zcela klasická pro gelové linky, takže tady vás rozhodně nic nepřekvapí. Nanáší se snadno a už po prvním nánosu dosáhnete sytě černé barvy.
Musím pochválit balení, nádhera, luxus. Skleněné balení mám nejradši a v kombinaci se zlatou? Bomba, tohle se povedlo.Loreal počítal s tím, že ne každý je maniak, jako já, a má doma něco kolem 40 štětců, takže k balení přidali i štěteček. No, nevím, já mám na linky ráda zkosené štětce a tento mi spíše připomíná velmi precizní štětec na rty. Linku jsem s ním opravdu kreslit nezkoušela, ale myslím, že to půjde pěkně, je maličký. Rukojeť štětce je opravdu krátká, takže by mohl dobře posloužit jako cestovní štěteček. Dávám plus za nápad, líbí se a myslím, že většina z vás v štětci najde velké využití.

Cena je kolem 250 Kč.Trochu se proklínám, že jsem Super Liner Silkissme vyzkoušela, protože už nikdy v životě nebudu chtít žádnou jinou linku. Žila jsem v iluzi, že na značce linky moc nezáleží, že stejně budou všechny stejné. Omyl a to veliký. Tato linka je něco neskutečně dokonalého a ze všech těchto produktů miluji tento nejvíc. Jedinečně dokonalá linka - přesně tak bych ji popsala.Nanáší se krásně, sytost barvy je až neuvěřitelná. Já ji mám v odstínu 02 Brown Templation a je to krásná hnědá. 24 hodin, jak výrobce uvádí, bohužel nevydrží, ale celý pobyt ve škole opravdu zvládne. Nalíčím se o půl 7 a do 3 odpoledne linku opravdu ještě mám. Pak se už většinou odličuji, nebo make-up celkově upravuji. Výdrž je pro mě víc než dobrá. Má být i voděodolná, myslím, že mohu souhlasit.

Moc se mi líbí i její provedení. Je krásně elegantní a opět vypadá luxusně. Černá v kombinaci se zlatou je klasika, která mě nikdy neomrzí.
Chci víc těchto linek, víc barev a už nikdy nechci jinou. Cena odpovídá kvalitě, ale myslím si, že díky tomu, že jsem studentka a nemůžu zas tak rozhazovat, budu muset na mou milovanou linku dost šetřit.

Linka v líčící akci zde.
Cena kolem 200 Kč.

Vyberte si linku, která vám vyhovuje - fix, gelovka, kajalovka - a nebo si pořiďte všechny tři, jako já. Litovat nebudete. :)
(zdroj: amazing-beauty.blog.cz)

 

Be the first one to judge this article.

Poll

Co se ti na tomto blogu líbí?

Design
Články
Menu
Nic
Všechno

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
© Tereza / fixovka.blog / 2013-2014
New Yorker

|Při přistihnutí kopírování či přivlastňování mých textů či fotek budeš náhlášen adminovi blog.cz |