Líčení očí

27. december 2013 at 13:03 | Tesie |  Líčení
Jako první si rozhodně pamatuj, že černá barva oči zmenšuje. Když si dáš tužku na vnitřní část spodního víčka, oči ti to zmenší. Naopak když použiješ místo černé bílou, oči ti to krásně zvětší.
Jinak je to ovšem při líčení linek. Pokud si děláš černé linky dlouhé, jako nosila například Amy Winehouse, oči ti to zvětší.

Pokud se vám líbí tlusté linky, ale neumíte si ji udělat, běžte na google a zkuste si vygooglit "eyeliner" nebo něco v tom smyslu. Vyjede vám spousta typů jak linku udělat. Když už máte obrázky s typy, je tu věc druhá. Já osobně si neumím nalíčit rovnou čáru u linky. Myslím to teď tak, že u fotky výše u druhého kroku, je udělání rovné čáry. Někdy se vám nemusí povést, někdy se vám třepe ruka a nebo máte zkrátka strach a radši si ji ani neuděláte. Jak tedy na to? Stačí když si vezmete kousek tvrdého rovného papíru a přiložíte ho k oku tak, jakým směrem chcete aby čára vedla. Poté si jen vezmete linku na oči a uděláte linku podle kraje papíru. Poté už dál pokračujete v kroku 3 a 4.
Linku si také můžete dělat očními stíny. Stačí když budete mít tenký štěteček, nebo štěteček v tloušťce ve které linku chcete a malujete. Nejlepší je štěteček placatý a stíny krémové, protože se vám nerozpráší po celém obličeji.
Pokud vás zajímá i něco o tužkách na oči a ne o linkách, je tohle právě pro vás. Napadlo vás někdy, že i tužka umí změnit váš obličej ? Podívejte se na obrázek níže, kde vidíte první fotku s bílou tužkou, druhou fotku s nude tužkou a třetí fotku s černou tužkou. Je až neuvěřitelné jak moc se výraz očí změní jen jiným odstínem tužky. Při líčení si tedy dávejte pozor i na výběr tužky na oči. Nejlepší je, když máte doma všechny 3.
A teď přejděme k očním stínům. Měli by jste vědět, že při používání platí to stejné jako s bílou tužkou na oči. Bílá rozšiřuje a je dobré, když bílé stíny nanášíte k vnitřní části oka. Oči to zvětší a dokonce je od sebe oddálí, tudíž je to dobrý tip pro slečny, které mají oči blízko u sebe.
Modré oči
Pokud jsi majitelka modrých očí sednou ti barvy jako meruňková a růžová. Pokud si naneseš jen stíny budeš působit dívčím stylem, pokud si dáš stíny a ty dozdobíš černou linkou, budeš vypadat drsněji a změní to celou tvou tvář.
Modré oči má například Megan Fox, takže pokud nevíš žádné typy jak se líčit, najdi si pár jejích fotek a můžeš se inspirovat. Na youtube dokonce najdeš nespočet tutoriálů na líčení jako Megan.


Zelené oči
K zeleným očím se hodí barvy jako fialová a zelená. Ne nadarmo se říká že stíny v barvě oka vypadají dobře. Je jedno ať už použiješ světle zelené stíny nebo tmavě zelené, oboje vypadají dobře. Dobře také vypadá kombinace zelené s modrou, takže můžeš zkusit i to.

Hnědé oči
Pokud vlastníš hnědé oči, tak kromě toho, že ti neskutečně závidím, ti sluší modré a fialové stíny. I když se to nezdá, tak přesně tak to je, musíš ale umět pracovat se stíny, protože nestačí jen to, si nanést bledě modré stíny na celé víčko a jít. Na to rovnou zapomeň. Pokud chceš používat stíny, musíš s nimi umět pracovat, musíš umět stínovat a zvýrazňovat.
Když se opět vrátíme k obecnému líčení, je tu líčení kouřové a nude. Je jedno kdo si ho nalíčí a jakou máte barvu očí, nude a kouřové líčení sluší každému.
Kouřové líčení je podle mě nejlepší na párty nebo na nějakou akci, ale spousta dívek ho nosí i jako denní líčení. Jediné co potřebujete jsou bílé nebo stříbrné stíny a stíny černé. Dále už pokračujete podle návodu níže. Snad nemusím připomínat, že u vnitřního koutka oka jsou stíny nejsvětlejší a postupně se stínují.
Účelem nude líčení je přirozenost. Jde o to nelíčit se tak viditelně, ale přitom aby to šlo vidět a působili jsme přirozeně a něžně. Pro nude líčení se tedy používají odstíny hnědé, béžové a používají se i bílé stíny. Nude líčení je vhodné pro denní líčení a sluší každému, protože ukazuje přirozenost člověka.
Doufám, že vám článek alespoň trochu pomohl a tyhle informace které jsem sbírala jak dlouho vám alespoň trošku pomohli. Budu ráda za každou hvězdičku, like a komentář. Doopravdy to ocením, protože když se člověk píše s takhle dlouhým článkem a nevidí ani žádnou odezvu tak to zamrzí a pro příště se mu už nic takového nechce psát. Doufám, že mě tedy nezklamete a alespoň tu hloupou hvězdičku mi sem dáte.
(zdroj: eastcoastshine.blog.cz)
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Co se ti na tomto blogu líbí?

Design
Články
Menu
Nic
Všechno

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
© Tereza / fixovka.blog / 2013-2014
New Yorker

|Při přistihnutí kopírování či přivlastňování mých textů či fotek budeš náhlášen adminovi blog.cz |